Вітаю Вас, Гість
Головна » 2016 » Лютий » 28 » Зустріч випускників
16:40
Зустріч випускників

 

   Роки шкільні так швидко пролетіли,

                  Нестримний час, мов птах, летить кудись.

             Здається, вчора всі за партами сиділи,

       Аж глянь, оці роки вже пронеслись.

Часто ми пригадуємо шкільні роки, як один із найщасливіших періодів нашого життя. Мабуть, через це з плином часу все частіше виникає бажання зустрітися з тими, з ким разом провели ці незабутні роки, і хоч на декілька годин знову зустрітися із однокласниками, згадати час проведений у колі дружньої шкільної родини.

27лютого 2016 року у Подвір’ївській ЗОШ І-ІІІ ст. відбулась зустріч випускників 2006-1976 років. У залі зібралися випускники різних років випуску.

Дорослі, змінивши зовнішність, імідж вирішили зустрітись і згадати приємні шкільні роки. Були такі, які навіть не впізнали один одного, оскільки не бачились 40, 30, 20,10 років тому, а дехто  і більше років.

     Зі словами привітання до всіх присутніх звернувся директор школи Подвір’ївській ЗОШ Жукотанська Л.Д. Вона подякувала випускникам за те, що не забувають рідну школу і побажав приємного вечора та добрих, теплих спогадів. Випускники згадали і сумні ноти шкільного життя переглядаючи відеофільм про вчителів та однокласників, які відійшли у вічність. Слухали побажання у віршах учнів 9-11 класів та учнів-дітей випускників.

Звучали пісні про школу для присутніх випускників, вчителів та гостей.    Цікаві моменти з шкільного життя, учнів-випускників пригадали ъх класны керывники та перша вчителька.

Учні із захопленням передивлялися відеофільм, у якому перенеслися у ті незабутні роки. Наприкінці вечора зустрічі,випускники, висловили свої найкращі побажання вчителям та однокласникам.

Пізніше однокласники пройшлися шкільними класами, в яких провели свої шкільні роки. З радістю і спогадами, схвильованими переживаннями займали свої колишні учнівські місця, згадували моменти уроків, перерв, а також своїх вчителів-випускників

У стінах рідного навчального закладу, знову сівши за парти, розповідали колишні вихованці школи про своє життя. Багато з випускників залишились проживати і працювати у рідному селі. Стежинами долі дехто опинився – за межами рідного краю. Але щоб відвідати шкільних друзів прибули з різних куточків України та за її межами. Одні обрали в житті підприємницьку діяльність, інші стали, педагогами, лікарями, бухгалтерами…

На згадку про приємну ювілейну зустріч у школі випускники-ювіляри подарували рідній школі пам’ятний подарунок та сфотографувались на пам'ять.


 

Переглядів: 105 | Додав: zavuch | Рейтинг: 3.7/3
Всього коментарів: 0
avatar