Вітаю Вас, Гість
Головна » 2018 » Березень » 21 » Засідання атестаційної комісії
19:11
Засідання атестаційної комісії

Засідання атестаційної комісії  у середній ЗОШ І-ІІІ ступенів с.Подвір’ївка

 Атестація педагогічних працівників - це система заходів, спрямована на всебічне комплексне оцінювання їх педагогічної діяльності.
     Метою атестації є стимулювання цілеспрямованого безперервного підвищення рівня професійної компетентності педагогічних працівників, росту їх професійної майстерності, розвитку творчої ініціативи, підвищення престижу й авторитету, забезпечення ефективності навчально-виховного процесу.
     Основними принципами атестації є відкритість та колегіальність, гуманне та доброзичливе ставлення до педагогічного працівника, повнота, об'єктивність та системність оцінювання його педагогічної діяльності.
     20 березня в середній ЗОШ І-ІІІ ступенів с.Подвір’ївка відбулося підсумкове засідання шкільної  атестаційної комісії. На засіданні звітували вчителі, що атестуються:
     Пастух О.О. – вчитель української мови та літератури, яка працює над проблемою «Технологія критичного мислення у процесі формування моральних цінностей особистості на уроках української мови та літератури»;
     Джаловська А.Г. – вчитель української мови та літератури, яка працює над проблемою «Інтерактивні методи  навчання на уроках української мови та літератури»;
     Бабинчук Л.О. – вчитель історії, яка працює над проблемою «Розвиток інтелектуальної і творчої обдарованості учнів на уроках та в позакласній роботі з історії»;
     Анюк Н.Д. – вчитель хімії, яка працює над проблемою «Проектна діяльність – крок до гуманізації навчально-виховного процесу з хімії».
     Мірча С.С. – вчитель музичного мистецтва, який працює над проблемою «Розвиток творчої активності школярів засобами музичного мистецтва».
   Успішна реалізація цілей та завдань сучасного освітнього  процесу неможлива без постійного підвищення кваліфікації педагогічних кадрів, зокрема наполегливої самоосвітньої роботи. В школі  заслуховувалися  звіти вчителів, які атестувалися. Вони поділилися своїми творчими напрацюваннями, знахідками, досягненнями, «родзинками». Оформлено виставку методичних напрацювань педагогів, що атестувалися. Кожен із педагогів створив портфоліо, проявивши свою творчість, фантазію, оригінальність. Усі творчі звіти були представлені вчителями з використанням мультимедійних презентацій.
   Члени атестаційної комісії, які вивчали діяльність педагогів,  висловили свої думки та  побажали їм  творчих успіхів на нелегкій учительській ниві, талановитих і вдячних учнів, справжніх продовжувачів їхньої справи.
 

 

Переглядів: 41 | Додав: admin | Рейтинг: 3.0/3
Всього коментарів: 0
avatar