Вітаю Вас, Гість
Головна » 2017 » Червень » 25 » Випускний вечір 11 класу
09:36
Випускний вечір 11 класу

В  шкільній  оселі  свят  завжди  багато,
Де  музика  лунає,  чути  спів.
Але  у  нас  сьогодні  надзвичайне  свято  -
Ми  проводжаємо  своїх  випускників!

Сьогодні справді незвичайний день. Сьогодні – останнє шкільне свято для наших випускників, день їхнього прощання зі школою – випускний вечір! Позаду залишилися протоптана стежина до шкільного порогу і до болю знайома мелодія шкільного дзвінка, попереду – незвідана даль.
Найбільш урочистий і радісний день сьогодні і для учнів Подвір’ївської школи . Вони з хвилюванням і цікавістю вдивляються в цю далечінь, випускники 2017-го року. Гордістю і тривогою сповнені погляди їхніх батьків. Адже це вони пройшли з ними слід у слід сімнадцять років життя. Це до них прихиляють голови у хвилини відчаю і невдач. А сьогодні вони, як ви, дорогі випускники, трішки злякані, стривожені і разом з тим горді і щасливі, що виростили таку гарну зміну. Останній дзвінок, і шкільний урок, залишилися вже позаду, останній дзвінок і новий урок, готує нам життя, попереду .Головне триматися, не здаватися ,зуміти пройти весь шлях без сліз на очах ..
Директор школи Жукотанська Людмила Доріодівна вручила випускникам11 класу атестати про загальну середню освіту . У вітальному слові  побажала: «Не забувайте, що навчилися ви для того, щоб розум і серце віддати людям. Не заплямуйте доброго імені свого роду, честі своєї школи, котра дала вам путівку в життя. Щасливої дороги, дорогі випускники!» З напутнім словом звернулися до своїх учнів  їх перша вчителька Круглянко Л.В. та класний керівник Бабинчук А.В.
Нехай спогади про рідну школу світять вам навіть тоді, коли згасає віра в себе. Нехай школа залишиться для вас тим промінчиком любові і добра, котрий вказує, як іти, щоб не спотикнутися. 

Переглядів: 78 | Додав: admin | Рейтинг: 3.0/5
Всього коментарів: 0
avatar