Вітаю Вас, Гість
Головна » 2015 » Квітень » 29 » Військово-польові збори у Подвір’ївській ЗОШ
14:48
Військово-польові збори у Подвір’ївській ЗОШ

Військово-польові збори у Подвірївській ЗОШ

На виконання програми для загальноосвітніх навчальних закладів «Захист Вітчизни. 10-11 класи», затвердженої наказом Міністерства освіти і науки України від 28.10.2010 № 1021 «Про надання навчальним програмам для         11-річної школи грифа «Затверджено Міністерством освіти і науки України» та наказу управління  освіти Кельменецької райдержадміністрації №10 від 21.01.2015  «Про   проведення   польових зборів з учнями 11-х класів загальноосвітніх закладів району»   27-29 квітня 2015 року в середній ЗОШ І-ІІІ ступенів с.Подвір’ївка було проведено військово-польові збори одинадцятикласників.

Вчителі предмету «Захист Вітчизни» Козак О.В. та Анюк Н.Д. підготували та провели заняття, які передбачали:

  • Тренування до виконання нормативів стрільби з АК;
  • Неповне розбирання та складання АК;
  • Споряджання патронами магазина;
  • Перша допомога потерпілим під час надзвичайних ситуацій;
  • Реанімаційні заходи при радіаційному ураженні;
  • Догляд за хворими при гострих захворюваннях (серцево-судинної системи, шлунково-кишкового тракту, органів дихання) та ін.

Школярі вже вкотре мали можливість побувати на екскурсії до прикордонного відділу «Подвір’ївка», який розташований на території села.

     Також було організовано здачу учнями контрольних нормативів з прикладної фізпідготовки, переміщення на полі бою, орієнтування на місцевості.

     Особливої актуальності набуває виконання цих завдань  саме сьогодні. Армія потребує підготовленого резерву, і саме сучасна школа може забезпечити виконання цього завдання, адже на  заняттях з даного навчального предмета  та військово-польових зборах сто відсотків допризовної молоді отримують початкову військову підготовку, формують почуття патріотичної свідомості та національної гідності

    

 

Переглядів: 127 | Додав: zavuch | Рейтинг: 2.5/2
Всього коментарів: 0
avatar