Вітаю Вас, Гість
Головна » 2016 » Квітень » 9 » Відзначення Всесвітнього дня здоров’я
10:24
Відзначення Всесвітнього дня здоров’я

Відзначення Всесвітнього дня здоров’я

«Люди не вмирають. Вони вбивають себе самі»

давньогрецький філософ Сенека.

 

 

Всесвітній день здоров’я відзначається в день створення Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ), статут якої було прийнято 7 квітня 1948 року.

Збереження власного здоров'я — це справа кожного, її не можна передоручити нікому. Лікарі вважають, що стан здоров'я на 50% залежить саме від здорового способу життя, на 20% — від стану довкілля, на 20% — від спадковості, на 10% — від рівня розвитку медицини. Тому  7 квітня у середній ЗОШ І-ІІІ ступенів с. Подвір'ївка відбулася загальношкільна лінійка,  присвячена Всесвітньому дню здоров’я.

Учні 6 класу (класний керівник Джаловська Р.Я.)разом із глядачами  подорожували «Країною здоров’я».  Першою була зупинка – «Спорт та фізкультура». Учні виконали інсценівку: «Любіть спорт».

 

 Наступною була зупинка - «Шкідливі звички», де школярі повторили наслідки, які можуть бути при вживанні  алкоголю та тютюнопалінні.

         Для кращого засвоєння матеріалу виконали інсценізацію казки «Колобок» на новий лад. Учні на прикладі казки показали, як підлітки ставляться до здорового способу життя у наш час.

На зупинці «Цілющі скарби землі української» учні за допомогою загадок ознайомилися із лікарськими травами та їхніми властивостями.

По закінченні лінійки учні школи переглянули відеоролики «Що вбиває українців?»та «Проти куріння. Соціальне відео»,  якіознайомили їх із негативним впливом шкідливих звичок на організм підлітків

Переглядів: 97 | Додав: zavuch | Рейтинг: 3.0/3
Всього коментарів: 0
avatar