Вітаю Вас, Гість
Головна » 2015 » Травень » 6 » Тренінгове заняття «Як зробити успішний професійний вибір?»
16:00
Тренінгове заняття «Як зробити успішний професійний вибір?»

Тренінгове заняття  «Як зробити успішний професійний вибір?» 

у Подвір’ївській ЗОШ

  Багато школярів, абітурієнтів замислюються про те, яку професію вибрати, щоб і подобалося працювати, і можливості кар'єрного зростання були присутні, та і робота приносила не тільки задоволення, але і давала можливість відчувати себе фінансово незалежним.

     Статистика говорить про те, що тільки 22% всіх випускників вузів і спеціалізованих установ освіти йдуть працювати за фахом. І це є однією з найбільших проблем української молоді. Кожна людина хоча б раз в житті обирала собі професію. Для прийняття правильного рішення при виборі професії необхідно враховувати ряд факторів – власні побажання, психологічні особливості та можливості, не слід забувати й про потреби ринку праці.

      Як визначити найбільш популярні професії? Чи можна покладатися тільки на опис професії як на відправний пункт в рішенні йти вчитися по цій спеціальності? Як вибрати професію, щоб не викинути на вітер 5 років навчання у вузі за фахом?

     Відповідь на ці та інші питання  випускники 11 класу Подвір’ївської ЗОШ мали змогу отримати під час відкритого уроку-тренінгового заняття із психології, проведеного вчителем Анюк Н.Д.

     Вчитель наголосила, що вибір професії - рівняння як мінімум з трьома невідомими. Вирішити його треба таким чином, щоб обрана професія відповідала вашим інтересам, схильностям та здібностям. З допомогою вправ «Клубок», «Гра в лотерею», «Пакет», «Вдалий і невдалий вибір професії», «Ланцюжок професій», «Най-най», «Галявина квітів», «Основний мотив твого вибору» Надія Дмитрівна не тільки створила дружню атмосферу, а й вчила учнів приймати правильні рішення, враховуючи всі «за» і «проти».

    На закінчення тренінгу вчитель подарувала випускникам поради для вибору професії і провела діагностику, яка допомагає виявити професійні переваги учнів.

    Останнім акордом заняття було знайомство із оновленою  інформацією Державного центру зайнятості.

 

Переглядів: 224 | Додав: zavuch | Рейтинг: 3.0/2
Всього коментарів: 0
avatar