Вітаю Вас, Гість
Головна » 2016 » Квітень » 22 » Тиждень знань з безпеки життєдіяльності
19:14
Тиждень знань з безпеки життєдіяльності

Тиждень знань з безпеки життєдіяльності

На виконання Плану спільних заходів щодо проведення Тижня знань з основ безпеки життєдіяльності у дошкільних та загальноосвітніх закладах освіти Кельменецького району, наказу управління освіти Кельменецької райдержадміністрації від 05.04.2016 №68 «Про проведення Тижня знань з безпеки життєдіяльності у дошкільних та загальноосвітніх закладах освіти Кельменецького району», наказу по школі від 08.04.2016 №69 «Про проведення Тижня знань з безпеки життєдіяльності», з метою пропаганди здорового, активного способу життя, вивчення на практиці правил основ безпеки життєдіяльності, попередження загибелі та травматизму дітей при виникненні різного роду надзвичайних ситуацій з 18 по 22 квітня у середній ЗОШ І-ІІІ ступенів с. Подвір’ївка було проведено тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності, метою  якого було формування у дітей:

-   розуміння цінності власного життя та здоров'я, основ здоровогоспособу життя;

-    правил безпечної поведінки на ігрових і спортивних майданчиках підчас ручної праці;

-    правил безпечного перебування на вулицях, правила  поводження знезнайомими людьми;

-    навичок безпечної поведінки при агресивному поводженні однолітківабо дорослих;

-    уявлень про небезпечні для життя отруйні рослини, ягоди, гриби;

- уявлень про стихійні природні явища (землетрус, повінь, буря, ожеледиці, гроза, град тощо), ознайомлення дітей з їх природою, характерними ознаками, негативними наслідками;

-    уявлень про основні правила поведінки в екстремальних ситуаціях;

-  обережного поводження з ліками, хімічними, речовинами і побутовою хімією;

- відчуття небезпеки щодо вогню, електричного струму і правил пожежної безпеки.

Класоводами та класними керівниками було проведено комплекс заходів, спрямованих на збереження життя та здоров’я учнів: години спілкування у 1 класі (кл.Юзяк Н.О.) «Дитина вдома. Побутові небезпеки», 2 класі (кл.Круглянко Л.В.) - «Сам удома. Небезпечні речовини (отруйні, горючі, легкозаймисті)».  Класний керівник 7 класу Козак О.В. провів годину спілкування «Моя безпека – у моїх руках», а класний керівник 10 класу Бабинчук А.В. – годину спілкування на тему: «Безпека в разі надзвичайних ситуацій».

З метою навчання дітей правил пожежної безпеки та дотримання їх у повсякденному житті, виховання у дітей розуміння тяжких наслідків з причин порушень правил пожежної безпеки та з метою навчання діяти в різноманітних надзвичайних ситуаціях класним керівником з класу Козак С.В. було проведено казку «Вогонь - друг чи ворог?». Також було проведено кункурс малюнків на тему: «З вогнем погані жарти, жартувати ним не варто».

Протягом тижня було проведено бесіду у 4 класі (кл.Лісько В.М.), під час якої учні ознайомилися з правилами збереження життя у надзвичайних ситуаціях на тему: «Цінність і неповторність людського життя». Учні 6 класу (кл.кер.Джаловська Р.Я.) ділилися знаннями про безпеку під час використання засобів побутової хімії. Учні 8 класу (кл.кер.Джаловська А.Г.) ознайомилися з правилами техніки безпеки під час канікул («Обережність дітей під час літніх канікул – запорука життя та здоров’я»). Одинадцятикласники (кл.кер.Пастух О.О.) ознайомилися із наслідками ігор із вибухонебезпечними предметами та речовинами. У 9 класі (кл.кер.Лучик С.М.) переглянуто  та обговорено навчальний фільм «Правила безпеки – правила життя».

Тиждень БЖД закінчився виступом агітбригади учнів 5 класу (кл.кер.Анюк Н.Д.)  на тему: «Легко вогник запалити та не легко погасити».

 


 

 

Переглядів: 133 | Додав: zavuch | Рейтинг: 3.0/3
Всього коментарів: 0
avatar