Вітаю Вас, Гість
Головна » 2018 » Грудень » 14 » Тиждень права у школі
21:45
Тиждень права у школі

Тиждень права у школі

На виконання Указу Президента України від 08 грудня 2018 року №1149 «Про Всеукраїнський тиждень права», розпорядження Кабінету Міністрів України від 26 вересня 2018 року №681-р «Про затвердження плану заходів з проведення у 2018 році Всеукраїнського тижня права», розпорядження Чернівецької обласної державної адміністрації від 07 листопада 2018 року №1213-р «Про затвердження Плану заходів з проведення у 2018 році в Чернівецькій області Всеукраїнського тижня права», наказу управління освіти  Кельменецької  РДА від14.11.2018 №222 «Про проведення в закладах  загальної середньої освіти району Всеукраїнського тижня права» в середній ЗОШ І-ІІІ ступенів с.Подвір’ївка з 10 по 14 грудня було проведено Всеукраїнський тиждень права.
     З нагоди проголошення Загальної декларації прав людини (10 грудня 1948 р.) було проведено урок «Права людини». Мета уроку - поглибити та розширити знання учнів про права людини та    громадянина, ознайомити школярів із Загальною декларацією прав людини, із групами прав людини, сприяти вихованню правомірної поведінки, виховувати повагу та необхідність дотримання законів, прав та обов’язків.
    Педагогом-організатором Григоришеною О.О. підготовлено інформаційний стенд «Права людини», а вчителем громадянської освіти Бабинчук Л.О. -  виховний захід, присвячений правам людини «Ти знаєш, що ти – Людина?!». Також учні 10 класу під керівництвом вчителя записали відповідний відеоролик-звернення до однолітків.
     Відповідно до окремого плану було проведено ряд заходів по класах, мета яких – ознайомити учнів із міжнародно-правовими стандартами прав людини, розвивати в них впевненість у захисті їхніх прав, виховувати правову свідомість та активну громадянську позицію.

 

 

Переглядів: 21 | Додав: admin | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar