Вітаю Вас, Гість
Головна » 2017 » Листопад » 22 » Тиждень пам’яті та скорботи
12:44
Тиждень пам’яті та скорботи

Відкрито тиждень пам’яті та скорботи


Ми ж не злякаймось! Гордо і сміло
Стяг піднесемо за правеє діло,
Стяг боротьби за свободу народу,
Щоб панували скрізь воля та згода!


Патріотизм – це одна із ланок людського характеру. Він, подібно до любові, керує людською свідомістю, заставляючи робити великі і малі вчинки в ім’я своєї Батьківщини. Патріот живе у єдності зі своїм народом, він живе своїм народом, адже життя народу стає його життям.
20 листопада  в Подвір’ївській школі відкрито тиждень пам’яті та скорботи.
У закладі створено постійно діючий стенд  «Небесна сотня. Пам’ятаємо».
З метою усвідомлення учнями громадянської ідентичності, розуміння єдності й цілісності України, як національної ідеї розвитку вільної, незалежної, демократичної держави о 9 годині класними керівниками було проведено єдиний урок на тему «Герої Небесної сотні – взірець мужності, патріотизму, любові до рідної землі, боротьби за утвердження людської гідності та європейського майбутнього України» у формі презентацій, годин спілкування, перегляду відеороликів.
Педагог-організатор Пастух Л.В. оформила виставку дитячих малюнків «Діти України за мир!»
21 листопада Україна відзначає День Гідності та Свободи.
З метою вшанування пам’яті героїв Небесної сотні, прищеплення любові до Батьківщини, виховання  патріотичної свідомісті та бажання стати гідними громадянами України  в Подвір'ївській середній ЗОШ І-ІІІ ступенів відбулася загальношкільна лінійка,  яку організувала та провела педагог-організатор Пастух Л.В.
Сьогодні життя України змінюється на очах. Ми частинка народу. Без усіх нас немає ні народу, ні історії. І нам творить нову історію держави, що займе належне місце серед вільних і рівних країн планети.
Будьмо ж гідними великої слави героїв України!

 

Переглядів: 39 | Додав: admin | Рейтинг: 3.0/4
Всього коментарів: 0
avatar