Вітаю Вас, Гість
Головна » 2015 » Квітень » 16 » Тиждень хімії, біології та екології в Подвір’ївській ЗОШ
15:06
Тиждень хімії, біології та екології в Подвір’ївській ЗОШ

Тиждень хімії, біології та екології в Подвір’ївській ЗОШ

   З 13 по 16 квітня в середній ЗОШ І-ІІІ ступенів с.Подвір’ївка було проведено тиждень хімії, біології та екології.

Протягом тижня підготовлено та проведено заходи, мета яких:

  • виховувати любов до предметів;
  • побачити учнів, у яких інтерес до біології  та хімії уже сформувався, і привернути увагу тих школярів, які біологію, хімію не знають і цікавляться ними мало;
  • розширити знання учнів у різних ділянках цих наук.

     Крім того тиждень може стати тією спільною справою, що згуртує школярів, допоможе розкрити їх таланти, навчить діяти дружно й організовано, допоможе встановити звязки між різними віковими групами.

З метою пропаганди здорового способу життя та залучення учнів до опрацювання додаткової літератури було проведено відкритий урок природознавства у 5 класі на тему: «Бактерії корисні та шкідливі» (вч.Джаловська Р.Я.).

Вчителем хімії Анюк Н.Д. було проведено цікавий  відкритий урок  у 7 класі «Ферум. Залізо. Фізичні та хімічні властивості».

 Для розвитку творчих здібностей та виховання любові до природи і оточуючого середовища проведено вікторину «Цікава біологія», виставку фото «Наші молодші друзі».

Учні 11 класу підготували виступ-заклик «Планета Земля в небезпеці», а учні 5 класу – «Охороняймо первоцвіти».

Проведено інтелектуальну гру «Що? Де? Коли?» з хімії, учасниками якої була команда знавців хімії – учнів 9,10 класів. Запитання для гри підготувала команда телеглядачів-учнів 11 класу.

Учні 8 класу взяли участь у шоу-програмі «Презентація хімії як науки» та презентували газету «Задачі для тих, хто не бажає вивчати хімію».

Участь у читацькій конференції «Вода. Розчини» взяли учні 8,9 класів.

По закінченню тижня проведено підсумкове засідання шкільного методичного об’єднання вчителів природничо-математичних дисциплін, де обговорили проведені заходи та вказали їх значення у формуванні загальнонавчальних компетентностей учнів.

Переглядів: 156 | Додав: zavuch | Рейтинг: 3.0/1
Всього коментарів: 0
avatar