Вітаю Вас, Гість
Головна » 2016 » Листопад » 14 » Тиждень безпеки
15:23
Тиждень безпеки

Безпека – це життя людини,
Безпека –  наше майбуття.
Прийміть до серця світ природи –
Прекрасним буде всіх життя!

 Найвища цінність суспільства – людина, її життя і здоров’я. Необхідно зауважити, що з кожним роком збільшується кількість факторів, що негативно впливають на життя і здоров’я людини.Кожна дитина почуває себе у безпеці тоді, коли знає, як правильно діяти у певній ситуації. Сьогодні, навчаючи дітей правил безпеки життєдіяльності, ми закладаємо надійний фундамент знань на майбутнє.Виховання здорового покоління зі сформованою культурою поведінки,  засвоєним алгоритмом дій в умовах конкретної надзвичайної ситуації – такою була мета проведеного в середній ЗОШ І-ІІІ ступенів с.Подвір’ївка  Тижня знань з основ безпеки життєдіяльності, який проходив з 09 по 16 листопада 2016 р.

Класоводами та класними керівниками було проведено комплекс заходів, спрямованих на збереження життя та здоров’я учнів, а також запобігання нещасних випадків у школі та за її межами; формування умінь і навичок чітко діяти у надзвичайних ситуаціях для захисту свого здоров’я та життя; виховання та розвитку високих морально-психологічних якостей: відваги, витримки, ініціативи та кмітливості, взаємовиручки. Це - бесіди, виставки малюнків і плакатів, класні години, ігри,  брейн-ринги, круглі столи, вікторини за темами: «Правила безпечної поведінки», «Правила безпечної поведінки вдома», «Харчові отруєння», «що таке шкідливі звички? Шкідливі звички, які вони?», «Особиста гігієна школяра», «Моє здоров’ – мій образ життя», «Наша безпека у наших руках», «Правила безпечної поведінки під час масових зібрань», «Молодь проти наркоманії і СНІДу», «Уроки тітоньки сови».

Такі заходи дозволяють  дітям оволодіти основами знань про безпеку життя, формувати правила безпечної поведінки та дотримання їх у різних життєвих ситуаціях.


Переглядів: 106 | Додав: zavuch | Рейтинг: 3.0/3
Всього коментарів: 0