Вітаю Вас, Гість
Головна » 2013 » Травень » 18 » Свято «Прощавай, Букварику!»
23:31
Свято «Прощавай, Букварику!»


        Із першого дня навчального року першокласники середньої ЗОШ І—ІІІ ступенів с. Подвір’ївка почали працювати над великим проектом – вивчали букви, вчилися читати й писати. І ось настав час підбити підсумки.  23 травня  відбулося свято «Прощавай, Букварику!».
        Саме з букваря починається шлях кожного маленького громадянина нашої країни. Він учить читати й писати, і саме з нього діти одержують першу маленьку часточку тих великих знань, які дає школа. Буквар став для учнів справжнім другом. Під час зустрічей із буквариком учні вчилися читати, запам’ятовувати нові слова, вивчали скоромовки, прислів’я, відгадували загадки. Скільки всього траплялося з нашими першокласниками, скільки всього вони дізналися! Букварик допоміг їм відкрити незнайоме, як із маленьких зернят-літер виростає слово. І сьогодні вони дякували букварику за добру науку, за перше слово, за першу казку і говорили йому: «Прощавай, Букварику!» Радість і хвилювання охоплювало їхні серця, бо вони прощалися з буквариком. Хвилювалися й раділи їхні батьки, вчителі, всі, хто прийшов на свято.
         Букварик щиро дякував дітям і попрощався, адже на нього чекають інші діти, які ще не вміють читати. На зміну йому прийдуть нові мудрі й цікаві порадники. Класовод Сніжана Василівна похвалила своїх учнів за те, що вони  старанно вчилися читати й писати протягом цілого навчального року. Тому цього дня кожний із них отримав свідоцтво про те, що вони вміють читати й писати. 
          На цьому свято закінчилося, але шлях до країни Знань для дітей тільки розпочинається.  
 
 

 

Переглядів: 113 | Додав: zavuch | Рейтинг: 3.0/1
Всього коментарів: 0
avatar