Вітаю Вас, Гість
Головна » 2018 » Березень » 29 » Свято писанки
18:10
Свято писанки

Свято писанки у Подвір'ївській ЗОШ

 З метою залучення школярів до системи культурних і духовних цінностей, історичної спадщини українського народу та традицій національної культури 29 березня у середній ЗОШ І-ІІІ ступенів с.Подвір’ївка  було проведено виставку-свято  художніх виробів «Українська писанка».
    У заході взяли участь учні 1-11 класів під керівництвом директора школи Жукотанської Л.Д., класних керівників, вчителя  трудового навчання Джаловської Р.Я., образотворчого мистецтва Глушко А.М., художньої культури Бабинчук Л.О., заступника директора школи з ВР Анюк Н.Д. та педагога-організатора Пастух Л.В. Своїми роботами діти мали змогу продемонструвати різноманітні техніки розпису писанок. На виставці було представлено як традиційні писанки, котрі відповідали усім вимогам і традиціям українського писанкарства, так і абсолютно оригінальні писанки  (розфарбовані акриловими фарбами,  лаком для нігтів, оздоблені  декоративними камінцями, стразами, бісером та ін.) Виставка дала змогу  школярам проявити їх індивідуальність та фантазію. Великодню композицію доповнили роботи вчителів та обслуговуючого персоналу  - чудові рушнички та серветки,  вишиті бісером, композиції із зеленої пшениці.
   Правду кажуть, що писанка — це шедевр мініатюрного мистецтва, в якому людина відображає усі сторони свого життя — історію, звичаї, традиції, вірування, естетичні уявлення, поетичні бажання та власні мрії. Цю думку підтверджує і  різномаїття сюжетних композицій та неповторність кольорових гам писанок.
   Готуючись до свята, діти багато дізналися про традиції, пов’язані з Великодніми святами, зазирнули у таємниці виготовлення писанок.
   Свої вироби школярі презентували виступом. Задоволеними залишилися усі глядачі, бо кожен мав можливість побачити свою роботу і оцінити роботу друзів.  Кожна творча робота, представлена на виставці, не важливо, виконана вона 7-річною дитиною, чи керівником гуртка, є унікальним твором мистецтва, що зачаровує своєю вишуканістю і неповторністю.
 

 

 

Переглядів: 63 | Додав: zavuch | Рейтинг: 3.0/3
Всього коментарів: 0
avatar