Вітаю Вас, Гість
Головна » 2017 » Жовтень » 4 » Стежками України
14:00
Стежками України

Учні Подвір’ївської школи мандрують
«Стежками України…»

Українські Карпати... Вже сама назва викликає приємні відчуття, нагадує чарівну співанку-коломийку про цей унікальний і величний край, який асоціюється з дивною, давньою-прадавньою казкою. Природа Карпатських гір надзвичайно мальовнича. Головна їх прикраса - це, звичайно, самі гори. Карпатські гори завжди оточувала безліч легенд і міфів. Багато українських поетів присвячували красі Карпат свої твори, оспівували красу природи і звичаї місцевих народів.
30.09-01.10 2017 року учні Подвір’ївської школи мали можливість побувати у Карпатах.
Метою поїздки було становлення самодостатнього громадянина-патріота України, готового до успадкування духовних і культурних надбань українського народу, вивчення історії рідного краю, виховання любові до природи України, розвитку уявлення про навколишній світ; забезпечення пізнавальної активність учнів, досягнення високої культури взаємин.
Серцем Карпат є місто Яремче. Тут ми мали можливість поглянути на гори звисока, піднімаючись на підйомниках. Всі були зачаровані карпатськими краєвидами, неповторними пейзажами.   
Наша мандрівка була складною і цікавою, а кульмінацією було сходження на гору Говерла. Піднімаючись на вершину 2061 метр, бачиш всю неймовірну красу карпатських гір. Дорогою до вершини, зупинялись декілька разів. Діти відпочивали, робили фото на пам’ять.
Незважаючи на втому, всі отримали неймовірні враження і позитивні емоції. Цей похід був незабутній. Він відкрив нам ще одні Карпати – осінні, теплі, привітні. Карпати неможливо забути, до них хочеться повертатись знову і знову, пізнавати їх, відкривати все нові й нові закутки, які створила природа і ретельно охороняє…
 

Переглядів: 55 | Додав: admin | Рейтинг: 3.0/2
Всього коментарів: 0
avatar