Вітаю Вас, Гість
Головна » 2018 » Вересень » 13 » Щоб відчувати себе впевнено
13:39
Щоб відчувати себе впевнено

Щоб відчувати себе впевнено, або як одягнутися до школи

 Ти чуєш словосполучення «шкільна форма» – і вже псується настрій?! Ранок, сонечко, попереду цікавий день... і потрібен цей нудний костюм! Стільки мороки з його вибором.. Чому просто не джинси та якась яскравенька маєчка? Я все поясню...

Насамперед ти йдеш до школи – у навчальний заклад. По-друге, твій наряд не обовязково повинен бути ФОРМОЮ, але має бути костюм ділового стилю. Погодься, що в ньому буде зручніше, нічого не заважатиме, ти будеш почувати себе комфортно, серйозним та працездатним... Адже одяг теж створює настрій, і якщо на тобі діловий костюм – почуваєш ти себе також «по-діловому». По-третє, твій одяг не відволікає тебе та твоє оточення від праці та навчання. Не думаю, що коли ти будеш сидіти на уроці у яскраво-червоній маєчці з блискучими стразами, усі будуть занурені тільки в навчання...

Чи проблема зовсім в іншому? Тобі не подобається форма, не личить, чи тобі здається, що ти в ній погано виглядаєш? Добре, уяви собі хлопця в джинсах чи... якихось незрозумілих штанцях кольору гнилого банана, а зверху – футболка із зображенням Мікі-Мауса і метеликом на голу шию?! А якщо уявити дівчисько, у спідниці чи то брюках, у синій блузці з рожевою майкою наверх, та ще й з червоною краваткою із зображенням страшних черепів? Хіба це учні, зібрані до школи та готові до навчання?

Після цього спокійно можна намалювати портрет хлопця чи дівчини ділового стилю. Випрасуваний чорний костюм з краваткою, сорочка, почищені черевики, гарна зачіска... Та дівчина у спідниці стриманої довжини (бажано!), у біленькій блузці, охайних туфельках, підібраним волоссям... Хіба це гірше вищеописаного?

Знай, що не в костюмі приховане ставлення до тебе людей, риси характеру, інтелект та посмішка... Одяг – це самовираження, у цьому сумнівів нема, але у школі є можливість виразитися по-іншому. Тому на твої яскраві речі мало хто звертає увагу. Хоча ні, звертають, але до гарних наслідків це призводить не завжди. Іноді треба знати, де і коли... Якщо дуже хочеш похвалитися новим вбранням – запрошуй друзів у гості чи організуй позакласну зустріч, де всі можуть одягнутися за бажанням – яскраво і своєрідно! І тоді ти дізнаєшся про однокласників більше. Та не нароби проблем, бо заздрість – найгірше почуття, яке може роздратувати людину... Воно тобі потрібно?

Тож будь розумнішим і вирішуй, що для тебе важливіше!

А в школі ми тебе раді бачити охайним та готовим працювати!

До зустрічі! 

Переглядів: 24 | Додав: admin | Рейтинг: 3.7/3
Всього коментарів: 0
avatar