Вітаю Вас, Гість
Головна » 2018 » Березень » 12 » Шевченківський тиждень
16:33
Шевченківський тиждень

Ми - українці-велика родина,
Мова і пісня у нас солов’їна.
Квітне в садочках червона калина,
Рідна земля для нас всіх -Україна.


      Україна - це тихі води і ясні зорі, зелені сади, білі хати, лани золотої пшениці, медові та молочні ріки…Україна – розкішний вінок із рути і барвінку, що над ним світять золоті зорі… Любов до Батьківщини неможлива без любові до рідного слова. Немає жодного справжнього українця, який би не був зачарований мелодійністю, душевністю нашої мови…
    Напевне, в Україні не знайдеться жодної людини, яка у своєму житті хоча б раз не перегорнула сторінок «Кобзаря» Тараса Шевченка.
      З метою виховання любові до рідної мови, скарбів поетичного слова України, вшанування пам’яті  видатного художника слова, патріота України – Т.Г.Шевченка, формування  розуміння того, що українська мова - наш скарб, без якого не може існувати ні народ, ні Україна як держава,розширення знань про красу і багатство української мови, а також ознайомлення дітей з українськими обрядами і звичаями, у середній ЗОШ І-ІІІ ст., с.Подвір’ївка було проведено дні рідної мови та Шевченківські дні.
    Розпочався  тиждень відкритим виховним заходом- літературно-музичною композицією до Міжнародного дня рідної мови «І багата, і чудова, моя рідна українська мова!», який провела класний керівник 6 класу Пастух О.О. Впродовж тижня класними керівниками  було проведено класні години ,а також тематична лінійка " Ти з нами, Тарасе ",яку організувала та провела класний керівник 10 класу Джаловська А.Г.
       Шевченко – це Україна, Україна – це Шевченко! Минатимуть роки,
спливатимуть віки, а Тарас Шевченко залишатиметься у пам’яті нащадків, бо є й буде Україна і український народ, який пам’ятає його заповітні слова.

 

Переглядів: 28 | Додав: admin | Рейтинг: 3.0/2
Всього коментарів: 0
avatar