Вітаю Вас, Гість
Головна » 2018 » Червень » 4 » Правила поводження з невідомими, підозрілими предметами, вибуховими пристроями та речовинами".
17:17
Правила поводження з невідомими, підозрілими предметами, вибуховими пристроями та речовинами".

 

 

Сьогодні терористичні акти здійснюються з використанням вибухових
пристроїв і предметів, часто замаскованих під авторучки, мобільні телефони,
гаманці, міні-магнітофони, дитячі іграшки, поміщених у звичайні портфелі, сумки,банки, пакунки і залишених у багатолюдних місцях.Поводження з вибухонебезпечними предметами вимагає граничної уваги і обережності.
Час від часу на землі знаходять небезпечні знахідки -- вибухові предмети, що й до сьогодні є великою загрозою життю і здоров'ю людей. Це різні види боєприпасів: артилерійські снаряди, артилерійські та реактивні міни, авіаційні бомби, інженерні міни, ручні гранати. Бойові дії на сході України, небезпека диверсій та терористичних актів робить питання поводження із боєприпасами вибухонебезпечними речовинами, залишеними без догляду предметами досить актуальним.
З метою  виховання почуття відповідальності за своє життя та життя інших людей, формування в учнів пильності та спостережливості до предметів, що їх оточують; донесення інформації про вибухонебезпечні предмети й речовини та про їхню загрозу життю та здоров’ю людини 4 червня у середній ЗОШ І-ІІІ ст.  с.Подвір’ївкавчителем фізичної культури Козаком О.В та заступником ЗВР Анюк Н.Д.для учнів 5-11-х класів була проведена лекція-бесіда на тему: "Правила поводження з невідомими, підозрілими предметами, вибуховими пристроями та речовинами".
В ході бесіди Козак О.В  провів характеристику і короткий опис вибухових речовин та боєприпасів. Небезпека вибухових пристроїв таїться практично скрізь: у лісі, у старому окопі, і навіть у власному городі. Звернув увагу, що не слід робити самостійно жодних маніпуляцій з підозрілими предметами, що можуть виявитись вибуховими пристроями. Дуже часто саморобні вибухові пристрої маскують під міні-сюрпризи, дитячі іграшки.   Детально обговорили правила під час прогулянок в лісі або в туристичному поході, випадки коли в будинку знайдено вибуховий пристрій, коли будинок опинився в епіцентрі вибуху.

   Школярі засвоїли інформацію, що потрібно робити і куди звертатись вразі виявлення небезпечних знахідок.  
 

Переглядів: 95 | Додав: admin | Рейтинг: 3.3/6
Всього коментарів: 0
avatar