Вітаю Вас, Гість
Головна » 2013 » Листопад » 28 » Літературний вечір «Гірська орлиця»
23:26
Літературний вечір «Гірська орлиця»

          27 листопада 2013 року вчителями української мови та літератури Пастух О.О., Джаловською А.Г., у середній ЗОШ І-ІІІ ступенів с. Подвір’ївка було влаштовано справжнє свято. Учні 6 класу презентували літературно-музичну композицію, присвячену 150-й річниці від дня народження О.Ю. Кобилянської Царівна пишних троянд у саду української літератури». Метою цього заходу було поглибити знання школярів про життєвий і творчий шлях О. Кобилянської, прищепити любов до рідного краю, свого народу, удосконалити навички виразного читання.
           Дев’ятикласники (вчитель Пастух О.О.)  представили літературний вечір «Гірська орлиця», де зуміли на прикладі діяльності поетеси прищепити почуття патріотизму до своєї Батьківщини, любов до земляків.
         У святково оформленому кабінеті української мови та літератури було зроблено виставку творів письменниці, на дошці – портрет О. Кобилянської, записано тему виступу та епіграф:
Я люблю народ і люблю його до сьогоднішньої хвилі.
                                                           О. Кобилянська
          Вчителькою Джаловською А.Г. було проведено презентацію «Життєвий і творчий шлях О. Кобилянської», де завдяки слайдам з ілюстраціями та біографічними відомостями , вчитель зумів не тільки поглибити знання, а й розвинути в учнів пошуковий і дослідницький інтерес до творчості письменниці. Пам’ять великої Людини вшанували хвилиною мовчання .
 


 

Переглядів: 107 | Додав: zavuch | Рейтинг: 3.0/1
Всього коментарів: 0
avatar