Вітаю Вас, Гість
Головна » 2018 » Жовтень » 22 » Ярмарок
18:27
Ярмарок

22 жовтня – незвичний та цікавий день! У школі ярмарок!
 Школярі-продавці, школярі-покупці, вчителі, батьки… Шум, гам, сміх… …Торти, пироги, тістечка, печиво, пряники, рогалики, млинці, вафлі, желе… Веселість, дружба, смакота і … любов. Любов до ближнього.
Ярмарок милосердя… І зовсім не має значення стан Твого рахунку чи наявність особливих здібностей. Невелика матеріальна пожертва, трохи  часу та любові до людей, які потребують допомоги.  Милосердним може бути кожен.
Цей день  ще раз довів, що наші діти добрі, чуйні, щиросердечні, уміють розділити чужий біль, підтримати у важку хвилину, розрадити в горі й біді – справжні люди з чистою душею і добрим серцем.
Любі діти! Нехай не черствіють ваші душі, бережіть своє серце від усього злого. Всім нам не легко у сьогоднішній скрутний час, але пам’ятаймо, що поруч є люди, яким набагато гірше. І ми можемо хоч на крихту покращити їхнє життя своїм ставленням, усмішкою, теплим поглядом.
Зі словами найщирішої вдячності ми звертаємося до Вас, батьків наших учнів. Нехай ніколи не міліє ріка Вашої доброти, а зерна любові та добра, посіяні у душі дітей, проростуть рясним  врожаєм.


 

Переглядів: 65 | Додав: admin | Рейтинг: 3.3/7
Всього коментарів: 0
avatar