Вітаю Вас, Гість
Головна » 2013 » Листопад » 16 » Інноваційні форми роботи бібліотеки
23:03
Інноваційні форми роботи бібліотеки

15 листопада 2013 року  на базі Подвір’ївської ЗОШ відбулося засідання районного методичного об’єднання бібліотекарів на тему:«Інноваційні форми роботи бібліотеки щодо залучення учнів до культурних і духовних цінностей».

 

     
Так, як бібліотека відіграє одну із першочергових ролей у формуванні мистецьких та духовних цінностей молоді, то розпочати засідання було вирішено із екскурсії до нещодавно відкритого острівця духовності села – купальні та каплиці, освячених в честь ікони «Спорительниця хлібів». Заступник директора школи з НВР Бабинчук Л.О. ознайомила присутніх з історією створення духовної пам’ятки, її будівництвом та зупинилася на короткій історії написання ікони, в честь якої освячено це місце.
Православні жителі села вірять у цілющі властивості освяченої води, тому часто бувають біля каплиці та купальні, не дивлячись на те, що вони знаходяться далеко за межами села.
Потім учасники семінару завітали у храм науки – місцеву школу, де учні 9 класу ознайомили їх коротко з історією школи, переглянули фільм про школу.
Бібліотекар школи Лучик Сергій Миколайович запросив усіх до кабінету історії, який  перетворився на світлицю,  на бібліотечний урок - літературно-мистецьку екскурсію «Я любила народ, і люблю його до сьогоднішньої хвилі…» (присвячений  150 - річниці з дня народження О.Кобилянської).
Літературне читання «Сторінками календаря знаменних та пам’ятних дат листопада» представили учениці Олієвська Дана, Кость Уляна  та Герич Олександра.
Майстер-клас «Впровадження інноваційних методів в роботу шкільної бібліотеки» провів Лучик С.М. Присутні мали змогу ознайомитися із досвідом роботи шкільної бібліотеки з даної теми. Крім того, гості відвідали бібліотеку, де їх особливо зацікавила досить незвична виставка «Солодка книга», зібрана та оформлена учнями школи - активними читачами шкільної біліотеки.
ЗНВР Бабинчук Л.О. презентувала  роботу громадсько - активної школи  як опорного закладу району з теми: «Діяльність ГАШ за  одним із основних напрямків партнерських  зв’язків школи і громади – співпраця  шкільної та сільської бібліотек». ЇЇ розповідь продовжила бібліотекар сільської бібліотеки Статник Л. В., яка ознайомила присутніх із спільними проектами шкільної та сільської бібліотек, планами на майбутнє.
Логічним завершенням роботи методичного об’єднання стала презентація  власної книжки-саморобки «Дванадесяті свята на Україні» ученицею 5 класу Костенюк Христиною.
Методист райметодкабінету Гулійчук Дмитро Дмитрович  підвів підсумки роботи  методичного об’єднання, ознайомив із виконанням плану роботи на 2013-2014 н.р. Бібліотекарями було розглянуто поточні питання та прийнято відповідні методичні рекомендації.


 

Переглядів: 106 | Додав: zavuch | Рейтинг: 3.0/2
Всього коментарів: 0
avatar