Вітаю Вас, Гість
Головна » 2018 » Лютий » 16 » День виведення радянських військ з Афганістану
20:56
День виведення радянських військ з Афганістану

«Афганістан - мій біль, моя пекуча пам’ять».

 

Минають дні, ідуть роки…
Життя листки перегортає,
А біль Афганістану навіки
В душі чомусь не замовкає.

      15 лютого - особливий день, величне свято Стрітення Господнє, день, який за народним календарем ще іменують зустріччю зими з весною, а на історичному календарі – день виведення радянських військ з Афганістану. 15 лютого 1989 року для багатьох став днем, коли закінчився відлік великих втрат людських життів.  
         15 лютого ми відзначаємо  день виводу радянських військ з Афганістану. Але ця війна назавжди з болем відгукуватиметься в серці нашого народу. Чи мало літ минуло відтоді, як вивели з Афганістану війська, але рани цієї війни кровоточать й досі. Не можуть матері забути загиблих та покалічених синів, а дружини та діти - своїх чоловіків і батьків.
     Усі вони любили життя, любили своїх батьків, своє місто, село. Були вірними друзями, жили щасливо і мріяли про майбутнє. Та не всім судилося повернутися до рідних домівок.
       У нашому селі є також воїни – інтернаціоналісти, живі свідки тих жахливих подій: Мунтян Володимир Миколайович, Паскар Дмитро Миколайовмч, Чернявський Василь Семенович, Гудима Юрій Степанович, Дімітрович Федір. Їм випало щастя вижити і повернутися до рідної домівки. На жаль, на сьогоднішній день серед нас немає в живих Шведкого Віктора Павловича. Нехай земля йому буде пухом. А живі, щоб жили в мирі та злагоді.     
      З метою виховання молоді на  кращих зразках патріотизму рідного народу,його досвіду,традицій, вищих християнських ідеалів, формування у молодого покоління високої патріотичної свідомості, почуття любові до України, пошани до людей, готовності до виконання громадянських і конституційних обов'язків в середній ЗОШ І-ІІІ ступенів с. Подвір’ївка учнями 9 класу під керівництвом класного керівника Козака О. В. був проведений загальношкільний захід «Афганістан – мій біль,  моя пекуча пам’ять…».
        Афганських подій ніколи і нікому не викреслити з календаря. І скільки б ми не повертались до тих подій, встановлюючи нові і нові факти, змінюючи цифри, все переоцінюючи , істина залишається одна – незмінно житиме пам'ять про Афганістан. 

 

Переглядів: 80 | Додав: admin | Рейтинг: 3.0/7
Всього коментарів: 0
avatar