Вітаю Вас, Гість
Головна » 2018 » Червень » 1 » День захисту дітей в середній ЗОШ І-ІІІ ст. с.Подвір’ївка
18:26
День захисту дітей в середній ЗОШ І-ІІІ ст. с.Подвір’ївка

Сьогодні день дитинства — гарне свято!
І мирне сонечко згори нам шле привіт.
Пісень і радості, та щастя так багато...
Цей гарний день святкує цілий світ!

 

  Щороку в перший день літа відзначається Міжнародний день захисту дітей - прекрасне свято радості та одвічної надії. Адже саме в дітях ми хочемо бачити здійснення своїх мрій і сподівань. Прагнемо, щоб вони росли здоровими та радісними, прославляли свої родини і рідний край.
         У малечі не повинно бути нещасливого дитинства, і за це маємо відповідати ми, дорослі, тому турбота про дітей, захист їхніх прав повинні стати одним з найголовніших наших обов'язків.
        В Подвір’ївській школі традиційно до Дня захисту дітей відбувається ряд заходів для учнів школи. Учні із задоволенням прийняли участь та отримали масу позитивних емоцій та вражень.
      Свої таланти та вміння вдало демонстрували всі бажаючі. Присутні могли насолоджуватись піснями, танцями, віршами та гуморесками юних талантів школи. Також заступником ЗНВР Бабинчук Л.О було організовано та проведено серед учнів школи мистецький проект «Україна очима фотографа».
           Водночас це свято і дорослих - усіх тих, хто завжди поряд з дітьми, хто допомагає їм зростати, навчатися, пізнавати світ. Усміхнені личка, палаючі захватом очі, довірливі обійми маленьких рук - це те, задля чого ми живемо. Робити усе можливе, аби життя дітей було щасливим і безхмарним, всебічно підтримувати обдарованих, заохочувати здібних, розвивати особистість - святий обов'язок кожного з нас.
         Тож бажаємо усім діткам щасливого безтурботного дитинства, добра, тепла та здоров’я! Нехай здійсняться ваші мрії!
 

Переглядів: 68 | Додав: zavuch | Рейтинг: 3.3/6
Всього коментарів: 0
avatar