Вітаю Вас, Гість
Головна » 2017 » Листопад » 10 » День української писемності й мови
14:50
День української писемності й мови

Ти знаєш, мови кращої нема, ніж українська мова.
Прислухайся до звуків. Ти подих затаїв? -
Це ж музика, це переливи шелесту гаїв,
Цвірінькання пташок, дзвіночок лагідного слова,
Тож мови кращої нема, як українська мова.

Українська мова - наш скарб, без якого не може існувати ні народ, ні Україна як держава. Коли осягаєш багатство рідної мови, мимоволі дивуєшся який все – таки могутній творчий геній нашого народу! Скільки синонімічних рядків, яка гнучкість граматичних форм, глибина думок і почуттів у нашій мові. Вона нам рідна, як та земля, на якій ми зростаємо.
9 листопада 2017р. в середній загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів      с. Подвір'ївка було проведено ряд заходів до  Дня української писемності та мови,  метою яких  є сприяти вихованню любові до рідної мови, рідного краю, його традицій, почуття поваги до всього українського, бажання розмовляти рідною мовою. Для учнів  школи класний керівник 6 класу Пастух О.О підготувала тематичну лінійку «Мова моя солов’їна». Також цього дня учні 5-11 класів були залучені до  написання Всеукраїнського  радіодиктанту «Наші пісні» .
Ми , українці, повинні  знати і пам’ятати, що «в писемності та мові наша сила, як націю єднає нас…І хай у світі різних мов багато, солов’їна мова в нас одна.». 

 

Переглядів: 29 | Додав: admin | Рейтинг: 3.0/3
Всього коментарів: 0
avatar