Вітаю Вас, Гість
Головна » 2012 » Листопад » 19 » День працівників сільського господарства
23:39
День працівників сільського господарства

Візьму я в руки хліб духмяний,
Він незвичайний, він святий,
Ввібрав і пісню, й працю в себе,
Цей хліб рум’яний на столі.
Йому до ніг вклонитись треба, -
Він скарб найбільший на землі.

 Щорічно у третю неділю листопада в Україні  відзначається День працівників сільського господарства. У 2012 році він припав  на 18 листопада. Це свято, присвячене всім аграріям країни, було засноване в 1993 році. Тоді Президент України підписав указ про заснування професійного свята всіх працівників сільського господарства.
     Не залишилися осторонь свята цього року і  учні Подвір’ївської школи. До приміщення Народного Дому, де працівниками сільської бібліотеки було організовано свято «Уклін земний вам, хлібороби!», завітали і школярі. Вони привітали  місцевих трудівників, запрошених на свято і подарували їм квіти за нелегку, але таку потрібну працю.  Гостями були не тільки  приватні підприємці, які орендують  земельні паї у селян, а й  колишні працівники сільського господарства. Нині вони на заслуженому відпочинку. Діти подякували  орендарям за ту  матеріальну допомогу, яку вони надають постійно школі. Учасники свята подарували трудівникам їх улюблені пісні.
     Учнями 3 класу було проведено свято «Хліб - народне багатство», мета якого – ознайомитися із нелегкою працею хлібороба, вчити з пошаною ставитись до неї, виховувати шанобливе ставлення до хліба, землі-годувальниці. На свято запрошено батьків, серед яких був присутній і  теперішній хлібороб Пастухов Р. Діти  підготували розповідь про хліборобські професії, ознайомилися із зразками зернових культур, зіграли сценку «Трудівник і ледар». На заході звучали пісні, які оспівують працю хлібороба. На закінчення свята Руслан Миколайович пригостив школярів хлібом  із пшениці, вирощеної на  нашій землі та медом із власної пасіки
. 

Переглядів: 116 | Додав: zavuch | Рейтинг: 3.0/3
Всього коментарів: 0
avatar