Вітаю Вас, Гість
Головна » 2015 » Травень » 9 » День Перемоги
14:54
День Перемоги

ГЕРОЇ НЕ ВМИРАЮТЬ

 

 

Все далі в історію відходять жорстокі битви Другої світової війни, в яких наш народ проявив справді героїчну мужність, відстояв честь і незалежність Батьківщини. Уже давно на місці руїн і попелищ виросли світлі квартали міст, нові заводи і фабрики, здається, ніщо не нагадує про війну.

Але ніколи не будуть забуті імена тих, хто в тяжкий для нашої країни час здійснив неповторні подвиги, хто не пощадив самого життя заради щастя нинішніх поколінь. Подумайте тільки, яке величезне щастя випало наступним покоління – мирне життя.

Ми радіємо, що можна спокійно навчатися, мріяти, жити. Але потрібно завжди пам’ятати, якою дорогою ціною завойоване наше щастя.

З метою відзначення 70-ї річниці Перемоги над нацизмом у Європі та 70-ї річниці завершення  Другої світової війни з 5 по 8 травня 2015 року в Подвір'ївській школі було проведено ряд заходів, на яких класні керівники та класоводи акцентували увагу вихованців на героїзмі українського народу в роки війни та важливості збереження миру сьогодні:

 

♦ єдиний урок  «1939–1945. Пам’ятаємо! Перемагаємо!»;

♦ виховні години «Ваш світлий подвиг незабутній», «Про минуле серце пам’ять зберігає», «Збережемо пам’ять про подвиг», «Війна у спогадах учасників бойових дій», «Мужність і відвага крізь покоління» (класоводи, класні керівники);

♦ зустріч з працівниками відділу прикордонної служби (11 клас, класний керівник – Анюк Н.Д.);

♦ перегляд документальних та художніх фільмів, присвячених подіям  Другої світової війни;

♦ конкурс малюнків “Життя заради України: нам є чим пишатися» (1-5 класи);

♦ лінійка–реквієм «Дорогами болю, дорогами слави» (10 клас, класний керівник – Пастух О.О.);

♦ виставки творів та історичної літератури у бібліотеці «Подвиг не має забуття», «Пишаємося подвигами Небесної сотні»;

♦ акція «Доброго ранку, ветеране!» (вітання святковими листівками учасників та ветеранів Другої світової війни та учасників бойових дій та воїнів АТО);

♦ конкурс творчих робіт «Сторінки, обпалені війною (література проти війни)» (7 клас, класний керівник – Джаловська А.Г.);

♦ екскурсії до шкільного музею;

♦ упорядкування  пам’ятника полеглим воїнам у Другій світовій війні.

Ученицею 10 класу Юзяк Мариною був проведений майстер-клас із виготовлення символу Другої світової війни – червоних маків.

9 травня учні, вчителі та жителі села вирушили патріотичною ходою пам'яті до обеліску полеглим воїнам у Другій світовій війні та взяли участь у мітинзі-реквіємі. Хвилиною мовчання вшанували пам'ять загиблих односельчан та поклали квіти біля підніжжя пам'ятника.

Перемога у Великій Вітчизняній війні - подвиг і слава нашого народу. Якби не змінювалися за останні роки оцінки і навіть факти нашої історії, 9 травня - День Перемоги - залишається незмінним.

Вічна слава переможцям! Сьогодні у нас ще є можливість сказати спасибі ветеранам, які живуть в Україні.


 

Переглядів: 112 | Додав: zavuch | Рейтинг: 3.7/3
Всього коментарів: 0
avatar