Вітаю Вас, Гість
Головна » 2017 » Вересень » 22 » День миру
17:38
День миру

Майбутнє країни залежить від нас
Від мудрості, патріотизму,
Коли кожен день, кожен час, кожен раз
Ти думаєш про Вітчизну!

Мир! Це слово звучить по-різному на континентах Землі, але скізь воно означає можливість спокійно жити під чистим блакитним небом, вчитися, працювати, любити і поважати один одного. Мир у рідній Україні – це найзаповітніше бажання усіх українців, котре вони висловлюють вголос так згуртовано, як ніколи раніше.
Ще кілька років тому ми і гадки не мали, що хтось чи щось може порушити наше щасливе життя, що слово «мир» для народу України набуде такого великого, цінного і бажаного значення.
Ще кілька років тому, коли у святкові дні ми стояли біля пам’ятників загиблих воїнів-визволителів, розповідали вірші про війну і присягали ніколи більше не дозволити її повторити, тоді ми до кінця не розуміли справжнього значення своїх слів.
Сьогодні, коли на нашу українську землю знову прийшла війна, ми збагнули розумом і серцем справжню, невигадану загрозу миру.
Тепер наше завдання разом прикласти усі свої зусилля для його збереження.
З метою привернути увагу школярів до проблеми мирного співіснування на Землі, необхідності згуртування людства для досягнення миру; наголосити на важливість принципів, закладених в Декларації Генеральної асамблеї ООН про право народів на мир;  формувати негативне ставлення до агресії, зла, ненависті; виховувати почуття взаємоповаги, толерантності, гуманності, гордості та шани за полеглих в боях за Батьківщину; тих, хто відстоював незалежність України в середній ЗОШ І-ІІІ ступенів с. Подвір’ївка проведено конкурс малюнків «Ми за мир!» серед учнів 2 класу (класовод Козак С.В.). Учні 4 класу (класовод Круглянко Л.В.) до цього дня виготовляли голубів  - символів миру.
«Ми не вміємо тримати у руках автомати, але у нас є своя зброя, яку ми можемо використати: це наші знання, вчинки і наш голос. Ми не маємо права стояти осторонь від тих подій, які відбуваються у нашій країні. Тепер, як ніколи, ми повинні старанно навчатися не лише для власного майбутнього, а й для майбутнього своєї держави, щоб бути гідними її громадянами і захисниками.» Такими словами до своїх товаришів зверталися учні 7 класу (класний керівник Анюк Н.Д.) під час літературно-музичної композиції «Ми за Мир!»
Хвилиною мовчання вшановано пам’ять Небесної сотні, загиблої на Майдані незалежності під час революції гідності, пам’ять захисників нашої Вітчизни, полеглих на східному фронті, пам’ять усіх жертв сьогоднішньої війни.
В ім’я пам’яті усіх борців за волю і незалежність, за мир в Україні відбувся флешмоб гасел про Україну, під час якого кожен клас промовляв величальні слова про Україну.
О 14.00 учні середніх і старших класів долучилися до  Всеукраїнського флешмобу «Дзвін Миру». Задзвонив шкільний «дзвоник миру», які сповіщав про волю дітей, вчителів і батьків щодо встановлення миру в Україні.

Хай буде мир віднині і довіку!
Хай буде мир й замовкнуть війни злі!
Хай у міцних обіймах всі народи
Ідуть у майбуття через віки. 

Переглядів: 56 | Додав: admin | Рейтинг: 3.0/3
Всього коментарів: 0
avatar