Вітаю Вас, Гість
Головна » 2015 » Травень » 7 » День Матері
18:46
День Матері

День Матері

 

 

 

 

У травні, коли прокинеться від сну природа, коли задзвенить у блакиті пташиний спів, коли травою і квітами укриється земля, разом з теплим весняним вітром лине до нас Свято Матері.

          Кожна людина, кожний народ має свої святині. До таких великих святощів кожній людині причисляємо перш за все любов до матері, до тієї, яка дала нам життя, яка нас виплекала, виростила і виховала. Всі клопоти, більша частина праці у вихованні дитини, все на плечах матері. Вона для добра своїх дітей віддає усе: болі, труд, сльози, здоров’я… Серце свого не жаліє для дитини, для її добра.

І нині ми віддаємо шану Матері Божій, яка завжди нас охороняє і завжди заступає, віддаємо шану Матері-Україні, яка синів виряджала на непевну боротьбу за рідний край. І нинішнє свято є символом їх відродження!

Ще на початку минулого століття травень називали місяцем Матері Божої. Першого тижня і дорослі, і діти несли до церкви квіти, співали пісні, в яких славили жінку, яка привела на світ Сина Божого. І жінка і мати Сина Божого несуть усьому світі життя. Тож давайте славити їх, бо вони подарували нам найдорожче…

Мати – найдорожча на Землі людина. І найбільша радість для неї – щастя її дітей. Тому вчить вона добра і правди, мудрості й великої любові до праці, до всього прекрасного. Тож схилімо голови перед величчю матері, перед її світлим образом.

З цієї нагоди, 7 травня, учні Подвір’ївської школи відзначили День Матері. Цей день став святом поезії і музики, а саме учні 1-11-их класів підготували вірші, легенди й пісні присвячені найдорожчій на Землі людині, тобто матері.

Атмосфера свята добра, любові, відкритості зачарувала всіх присутніх.

У всіх народів, у всі віки Жінка-мати була охоронницею, добрим ангелом домашнього вогнища, її мудрість поважали у сім'ї, в її розрадах знаходило спокій зранене й зболене синівське серце. І сьогодні, ми вдячним словом вшануємо жінок-матерів, дорогих і шановних трудівниць нашої країни. Вітаємо усіх із святом Матері. Бажаємо добра й здійснення сонячних материнських мрій і надій. Радості вам без меж за успіхи дітей, синівського тепла і доброти!

Зичим радості ясної два крила, аби Вам калина довго ще цвіла... Шана Вам і земний уклін, дорогі наші матері!

 

Переглядів: 121 | Додав: zavuch | Рейтинг: 4.0/2
Всього коментарів: 0
avatar