Вітаю Вас, Гість
Головна » 2017 » Лютий » 20 » День Героїв Небесної Сотні
20:49
День Героїв Небесної Сотні

 

Сьогодні в середній ЗОШ І-ІІІ ступенів с.Подвір'ївка відбулася лінійка-реквієм, приурочена пам'яті героїв Небесної сотні. Присутні вшанували патріотизм і мужність громадян, які в лютому 2014 року боролися за захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів України та її європейського вибору. Учні 4 класу намагалися донести до учнів об’єктивну інформацію про доленосні події в Україні початку ХХІ століття. На лінійку зібралися всі працівники та учні школи, щоб в скорботі схилити низько голови перед пам’яттю людей різного віку, яких було вбито у мирний час.

Кожен із цієї небесної Сотні мав свою сім’ю, батьків, друзів, захоплення, свої симпатії і свої невідкладні справи. Але поклик їхньої душі саме в цей час закликав їх до боротьби за вільну, демократичну, чесну Україну.

З метою усвідомлення учнями громадянської ідентичності, розуміння єдності й цілісності України, як національної ідеї розвитку вільної, незалежної, демократичної держави класними керівниками та класоводами в цей день було проведено уроки мужності, бесіди, години спілкування. Проведені заходи прищеплювали школярам любов до Батьківщини, виховували патріотичну свідомість, розвивали бажання стати гідними громадянами України.

Героїчна сотня, зробивши перший крок, журавлиним ключем полинула у вирій вічності, ставши нашими Янголами-охоронцями на небі. Ця подія сколихнула весь світ, не залишила байдужою жодної душі. Вони гинули за честь, за волю, за право бути українцями і за свою Батьківщину. Темні часи пройдуть. Буде колоситись хліб. Будуть сміятись діти. Буде жити Україна. Герої не вмирають!

Слава Україні!

– Героям Слава!
 

Переглядів: 79 | Додав: admin | Рейтинг: 3.0/3
Всього коментарів: 0