Вітаю Вас, Гість
Головна » 2014 » Березень » 12 » 200-річчя від дня народження Т.Г. Шевченка
23:17
200-річчя від дня народження Т.Г. Шевченка

 Відзначення
 200-річчя від дня народження Т.Г. Шевченка
в середній ЗОШ І – ІІІ ступенів с. Подвір’ївка

 Роковини поета  припадають на весну, коли природа пробуджується до життя, спонукає до благородних вчинків! Разом з іншими школярами вишили рушник Шевченкової долі вишневим цвітом учні середньої ЗОШ І – ІІІ ступенів с. Подвір’ївка. Було проведено Шевченківський тиждень з 03.03.14р. по 11.03.14р. на відкритті тижня представлено виставку творів Т.Г. Шевченка, яку підготували філологи школи разом із бібліотекарем Лучиком С.М.
 Протягом усього тижня були проведені такі заходи: усний журнал «Тарас Шевченко – народний поет» підготували четвертокласники із класоводом Круглянко Л.В.; з метою творчих здібностей учнів, вміння декламувати поезію Пастух О.О. організувала конкурс на кращого читця поезії Т.Шевченка.
          Класовод 1 класу Козак С.В. підготувала усний журнал «Від Тарасика до Тараса». Дітей ознайомили з життєписом великого сина українського народу, вчили виховувати любов і повагу до спадщини, яку залишив поет, наслідувати Т.Шевченка та виконувати його заповіти.
         Показати велич і неповторність творчої спадщини, життєвий шлях Кобзаря вдалося вч. Джаловській А.Г., представляючи відеофільм про Т.Шевченка.
          З метою поглиблення знань учнів про життєво – творчий шлях Великого Кобзаря учнями 6 класу проведено усний журнал «Іду з дитинства до Тараса».
           Представляючи літературно-музичну композицію, присвячену 200-річчю від дня народження Т.Шевченка «Шевченківська хата», Пастух О.О. разом з учнями 9 класу на прикладі життя і діяльності Кобзаря виховувала любов та пошану до героїчного минулого рідної землі.
          Учні 3 класу (класовод Бебик Н.М.) провели конкурс на краще декламування віршів Т. Шевченка: «Садок вишневий коло хати», «Тече вода із-за гаю», «І досі сниться під горою…», «Село! І серце одпочине».
           Другокласники разом із класоводом Юзяк Н.О. побували на уроці – пам’яті «Тарасова доля – то правда жива». До уроку клас гарно прибрали: повісили портрет Тараса Шевченка, рушники, підготували виставку його творів. Діти інсценізували уривки із життя малого Тараса, декламували вірші, співали пісню «Зацвіла в долині…». Урок допоміг продемонструвати красу і чарівність Шевченкового слова, виховати любов і повагу до спадщини, яку залишив поет.
            У нас була щаслива нагода долучитися до цієї зворушливої, надзвичайно важливої, відповідальної події – 200-річчя від дня народження Тараса Григоровича Шевченка. 

Переглядів: 108 | Додав: zavuch | Рейтинг: 3.0/2
Всього коментарів: 0
avatar