Вітаю Вас, Гість
Головна » 2017 » Вересень » 2 » 1 ВЕРЕСНЯ в Подвір’ївці
09:56
1 ВЕРЕСНЯ в Подвір’ївці

Яскраве сонце ненароком
Кидає промінці до нас,
А школярі бадьорим кроком
Ідуть до школи. Вчитись час!

1 ВЕРЕСНЯ в Подвір’ївці – особливий день! Кожна мати чи батько, дідусь чи бабуся прокинулися як найраніше, аби неодмінно провести свою дитину до школи – якщо не за ручку, то ідучи поруч, або провести поглядом – аж до поки видно її дитя.
Знову вулиці розквітли від дитячого щебету, юнацьких посмішок та чарівної мелодії осінніх квітів. Ностальгічні погляди дорослих, душевний щем, смуток і радість – переплелися разом. Усі шляхи цього дня вели до школи, у якій традиційно пройшла урочиста
лінійка з нагоди початку навчального року. Голосно звучала музика, звідусіль лунали теплі поздоровлення i кожне людське серце, хвилюючись відгукувалося на заклик першого дзвінка! Учні вітали один одного зі святом знань та дарували квіти вчителям.
Після лінійки були перші уроки, які цього року мали такі теми: «Україна на карті Європи», «Я громадянин України – європейської країни», «Європейські цінності – основа демократичної України», «Я – українець, я – європеєць», «Ми -  діти Європи».
З усією теплотою серця вчителі ділилися своїми знаннями, виховували молоде покоління свідомих громадян, справжніх патріотів своєї держави.
Розпочався новий навчальний рік, який завжди означає відкриття нової, осяйної і часто нелегкої дороги – дороги до знань, до нових звершень.
Особливим і, безперечно, визначальним у житті він стане для милих першачків, які тримаючись за батьківські руки,
вперше ступили на незвіданий шлях. Не менш важливим він буде для 12 одинадцятикласників, що обиратимуть професійну стежину. Яким буде їх вибір – залежить тільки від них.
Нехай цей навчальний рік відкриє перед учнями нові горизонти пізнання себе і світу, вчителів надихне успіхами вихованців, батьків – гордістю за своїх дітей. Сподіваємося, що День знань стане для школярів початком наполегливої праці, надійним кроком у світ пізнання.

 

Переглядів: 33 | Додав: admin | Рейтинг: 3.0/3
Всього коментарів: 0
avatar